O firmie

Start  /  O firmie

Historia

Firma LINPLAST istnieje od 1990r. Zajmujemy się od poczatku produkcją linek (cięgien) do pojazdów, maszyn i urządzeń oraz półproduktów do produkcji: pancerzy PUSH-PULL, pancerzy spiralnych z drutu płaskiego (tzw. Bowdena), lin powlekanych PCV, poliamidem i polietylenem.

Nowym naszym produktem są ARCHITEKTONICZNE KONSTRUKCJE LINOWE. Powstał on na bazie dotychczasowej produkcji cięgien do pojazdów i maszyn. 20-letnie doświadczenie w tej branży pozwoliło stworzyć nowy produkt, który jest systemem nierdzewnych i kwasoodpornych konstrukcji linowych mających zastosowanie w architekturze budowli, ogrodów i wnętrz. System ten składa się z kompatybilnych elementów, które stosowane w wielu kombinacjach pozwalają realizować wizje projektantów w wielu dziedzinach życia. Produkujemy również siatki z lin nierdzewnych w zakresie średnic 1,0 -6,0mm. Jest to nowy produkt, rzadko spotykany na rynku polskim, ale ze względu na duże walory funkcjonalne i estetyczne znajduje coraz szersze zainteresowanie w architekturze, na elewacjach do prowadzenia roślin oraz jako element zabezpieczający w barierkach ciągów pieszych, a nawet przy budowie klatek dla dzikich zwierząt.

 

Oferta Firmy Linplast

Szanowni Państwo

oferta firmy LINPLAST zawiera bardzo szeroką gamę produktów wykonywanych w naszym zakładzie. Składają się na nią produkty ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej stosowane w architektonicznych konstrukcjach linowych, produkty i półprodukty do linek(cięgien) pojazdów i maszyn oraz łańcuchy zabezpieczające hartowane.


ARCHITEKTONICZNE KONSTRUKCJE LINOWE są nowym produktem firmy LINPLAST. Są to systememy nierdzewnych konstrukcji linowych mających zastosowanie w architekturze budowli, ogrodów i wnętrz. 

- system balustrad linowych, gdzie tradycyjne pręty i rury zastapiono linami ze stali nierdzewnej mocowanymi w układzie pionowym i poziomym,

- system wypełnień balustrad, gdzie w przestrzeni miedzy słupkami i pochwytem zastosowano liny lub siatkę z lin nierdzewnych,

- system zielonych ścian do prowadzenia roślin na elewacji budynku,

- system konstrukcji linowych do prowadzenia roślin w ogrodach i terenach zielonych.

 

Produkcja cięgien do pojazdów i maszyn jest kontynuacją pierwotnego profilu produkcji. Na przestrzeni ponad dwudziestoletniej działalności w tym zakresie technologia produkcja cięgien uległa systematycznym zmianom i w chwili obecnej jest realizowana na najwyzszym poziomie jakości. Dla potrzeb produkcji cięgien została uruchomiona produkcja półproduktów takich jak:

- pancerze Bowdena (pancerze z drutu płaskiego nawijanego spiralnie)

- pancerzy PUSH-PULL,

-  lin powlekanych PCV, poliamidem i polietylenem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełna naszą ofertą na pozostałych kartach naszej strony inernetowej.

Informacje na temat warunków sprzedaży

W związku z tym, że warunki sprzedaży w naszej firmie uzależnione są od wielu czynników takich jak czas trwania współpracy, wielkość i częstotliwość zamówień, asortyment zamawianych wyrobów, rodzaju transportu itd. ustalamy je z każdym klientem indywidualnie.

W celu uzyskania informacji w zakresie warunków sprzedaży prosimy o kontakt.